Nejprodávanější produkty

Informace

Slevy

Vítejte v Judosportu - prvním, tedy i nejstarším a největším specializovaném obchodě na Judo v ČR. Judosport však není jen obchod. Judo je naším životem. Sami jsme bývalí závodníci, zkušení trenéři II.třídy a nositelé černého pásu. Naše celoživotní zkušenosti se přímo odrážejí v našem sortimentu. Nabízíme pouze léty prověřené a kvalitní zboží, které sami denně používáme či doporučujeme našim vlastním svěřencům pro lepší výkon. 
 

Široký sortiment kimona na Judo, Kimono na Judo Blitz, Fighting Films, kimono Judo Dax, Kimona Mizuno, Kimona Danrho. Desítky modelů a stovky kimon skladem. Prodejna téměř ve středu České republiky, v Pardubicích. Kimona Judo pro děti i kimona judo pro profesionály, kimona schválená IJF. 
V nabídce také bohatý sortiment doplňkového zboží. Tašky judo, trika a mikiny judo, pásky judo, chrániče na judo, tréninkové i závodní vybavení na judo i judo dárkové předměty (hrníčky a přívěsky judo, klíčenky atd).
Vysoce kvalitní tatami za velmi příznivé ceny a spousta dalších produktů a vybavení vašeho dojo.
Ceny v kamenné prodejně Budostore se mohou lišit od cen v internetovém obchodu Judosport.cz. Využijte proto možnosti objednání zboží přes náš administrační systém, případně nás neváhejte předem kontaktovat.